У 2010 року відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії очолив Галушко Ігор Іванович, лікар-анестезіолог вищої категорії. Під його керівництвом розпочався розвиток торакальної анестезіології; уперше застосовано методику інтубації трахеї на бронхоскопі; започатковано проведення плазмаферезу; у січні 2011 року було відкрито відділення інтенсивної терапії на 6 ліжок, без якого нині не можливо уявити стабільну роботу онкоцентру.
У відділенні працюють висококваліфіковані досвідчені лікарі-анестезіологи: Михайло Григорович Макаревич – лікар-анестезіолог вищої категорії, обласний позаштатний спеціаліст УОЗ КОДА за спеціальністю паліативна та хосписна медицина;
Людмила Іванівна Бондаренко, лікар-анестезіолог вищої категорії;
Олег Олександрович Кухарєв, лікар-анестезіолог;
Євген Анатолійович Харченко, лікар-анестезіолог;
Марина Олександрівна Берлюта, лікар-анестезіолог;
Андрій Петрович Мовчанюк, лікар-анестезіолог;
Євген Миколайович Бобко, лікар-анестезіолог;
Яна Анатоліївна Бондаренко, лікар-анестезіолог .
Лікарі-анестезіологи відділення володіють методиками проведення знеболювань, зокрема: проведення низько-потокової анестезії інгаляційним анестетиком севоран; реґіонарними методами знеболювання (спинальна, перидуральна анестезії); забезпечують анестезіологічний супровід торакальних й торакоабдомінальних операцій з роздільною (однолегеневою) інтубацією, а також проктологічних, урологічних, гінекологічних, маммологічних, ендоскопічних, отоларингологічних операцій.
Крім цього, у відділенні є можливість проведення мембранного плазмаферезу, озонотерапії, що також застосовується у хворих з інтоксикаційним синдромом. Лікарі-анестезіологи володіють усіма методами центрального венозного доступу, включаючи імплантацію венозних портів для проведення хіміотерпапії.
В рамках анестезіологічного забезпечення у паліативній медицині опановано методику тривалої перидуральної анестезії. Неінвазивна штучна вентиляція (за допомоги лицевої герметичної маски) застосовується з метою корекції дихальної недостатності у хворих на тяжку пневмонію.
У разі випадку складної інтубації застосовують методику інтубації трахеї на бронхоскопії.