Лікування раку
Диспансерно-поліклінічне відділення

Диспансерно-поліклінічне відділення розташоване в окремому двоповерховому корпусі і нараховує 11 кабінетів для спеціалізованого прийому хворих: торако-абдомінальний, отоларингологічний, проктологічний, два мамологічних, гінекологічний, кабінет патології шийки матки, урологічний, ендокринологічний, хіміотерапевтичний та радіологічний. Є перев’язувальна та кабінет для амбулаторних операцій, електрокоагуляцій та кріодеструкцій. У своєму складі  відділення має також реєстратуру та приймальне відділення.

Робота підрозділу складається з надання якісних високоспеціалізованих консультацій, діагностичних обстежень, амбулаторних оперативних втручань. Суттєвим напрямком діяльності є диспансерний нагляд за онкохворими, своєчасне виявлення та лікування передпухлинної патології. Відділення розраховане на 250 відвідувань щодня.

Завідуючий – Роман Миколайович Федунишин – лікар-онкохірург вищої категорії.

Лікарі: Валерій Олександрович Васецький, лікар-онкохірург вищої категорії; Марко Едуардович Бохановський, лікар-онкоуролог вищої категорії; Віктор Вікторович Бень, лікар-онкогінеколог першої категорії; Валентина Василівна Прокудіна, лікар-ендокринолог вищої категорії;  Олександр Степанович Калинюк, лікар-онкохірург, Нагорна О.В, лікар-онкохірург.

Старша медсестра: Олена Миколаївна Ремігайло.

 

Лікарі Відділення
Лікування раку
Відділення
Пошук