Лікування раку
Як записатися на прийом

Для першого запису на прийом пацієнту протрібно взяти електронне направлення у сімейного лікаря (16 цифр) до відповідного фахівця онкологічного центру.

Пацієнтам з патологією шкіри та мʼяких тканин, лімфатичної системи, органів грудної та черевної порожнини (у тому числі і легень) направлення до онкохірурга; порожнини рота, щитоподібної залози, слинних залоз до онкоотоларинголога ; товстого кишківника - онкохірурга-проктолога; молочних залоз - онкохірурга-мамолога;  жіночої статевої сфери - онкогінеколога, сечостатевої сфери - онкохірурга-уролога. Пацієнтів, які потребують хіміотерапевтичного лікування консультує лікар-онколог, тих, які потребують променевої терапії консультує – лікар-променевий терапевт.

Обов'язково необхідно зробити ті обстеження, які гарантовані пакетами медичних послуг на первинній ланці, а саме: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, тести на гепатити та СНІД.

Після отримання електронного направлення та маючи на руках усі аналізи, пацієнт повинен записатися в електронну чергу в реєстратурі онкоцентру до відповідного фахівця за номерами телефонів: 38067 610 32 52; 38067 610 31 76; (0522) 32 22 90. 

У разі виникнення питань можна звернутися за консультацією в довідкове бюро: 0800 303 716; 38067 610 27 05.

Крім електронного направлення, сімейний лікар має дати й паперове направлення, в якому вказані: ПІБ хвoрoгo, рік нарoдження, дата видачі направлення, діагнoз, мета направлення (утoчнення діагнoзу, рекoмендації лікування,тoщo), прізвище та печатка лікаря, який направив хвoрoгo; та дані oбстежень.

Пацієнтам, які звертаються в онкоцентр повторно для спецлікування (променева терапія, хіміотерапія або оперативне лікування) потрібно взяти електронне направлення, але не треба записуватися в електронну чергу. В реєстратурі потрібно поточнити, що Ви на повторне лікування.

Лікування раку
Відділення
Пошук