Лікування раку
Мамологічне відділення

В мамологічному відділенні успішно лікують найпоширенішу онкологічну патологію у жінок – рак молочної залози на будь-якій стадії.

Впровадженні лікувальні програми враховують, як індивідуальні особливості пацієнток, так і біологічні особливості пухлинного процесу. З урахуванням результатів сучасних методів обстеження розробляються індивідуальні лікувальні підходи, більше ніж у третини пацієнток при початкових стадіях раку молочної залози хірургам відділення вдається зберегти молочну залозу і домогтися добрих косметичних результатів. Складовою частиною лікування пацієнток є їх реабілітація.

На базі мамолочного відділення за сприяння директора «Друкмаш-центру» Л.В. Шубіної відкрито реабілітаційний центр, у якому проводяться фізична та психологічна реабілітації пацієнток, що перенесли операції з приводу раку молочної залози.

Очолює відділення Ганна Олександрівна Богатир, лікар-онкохірург вищої категорії, обласний позаштатний спеціаліст-мамолог департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

У відділенні працює Валерій Валерійович Васецький, лікар-онкохірург.

Лікарі Відділення
Лікування раку
Відділення
Пошук