Лікування раку
#
Олексій Самойлович Чалий
Лікар-онкохірург вищої кваліфікаційної категорії, Заслужений лікар України

Член спілки онкологів України, Заслужений лікар України

Стаж роботи: 43 роки

Освіта:

1970-1976 - Запорізький медичний інститут за спеціальністю "Лікувальна справа".

Досвід роботи:

В 1977 році закінчив інтернатуру по хірургії при Кіровоградській обласній лікарні. Після закінчення інтернатури присвоєно кваліфікацію хірурга ІІІ категорії.

З серпня 1977 року зарахований на  посаду лікаря- ординатора хірургічного відділення ООД.

В 1978 році пройшов цикл спеціалізації з онкології при Запорізькому інституті удосконалення лікарів.

В жовтні 1979 року підвищив кваліфікацію по хіміотерапії при Київському науково-дослідному інституті  рентген-радіології та онкології.

З 1979 року по вересень 1983 року завідував операційно-перев’язочним блоком.

З липня 1983 року і на даний час завідуючий проктологічним віділенням. 

Тренінги, семінари, конференції:

З червня 1985 року по червень 1987 року знаходився у закордонному відрядженні в Народній Республіці Ангола. Під час відрядження працював в центральному шпиталі. За великий внесок в наданні медичної допомоги населенню, науково-практичну та педагогічну діяльність в  Н.Р.А. нагороджений Почесною Грамотою посольства СРСР в Н.Р.А.

В 1988 році пройшов курси підвищення кваліфікації при Донецькому медичному інституті ім.М.Горького по діагностиці і лікуванню пухлин шлунково-кишкового тракту.

В 1989 році - курси удосконалення в м.Москва при ЦОЛІУПЗ онкопроктології, а в 1993 році передатестаційний цикл для лікарів онкологів при Запорізькому інституті удосконалення лікарів.

В 1998 і 2003 рр. - передатестаційний цикл при Харківському інституті удосконалення лікарів по спеціальності "Хірургія з питаннями онкології".

В 2008 - 2013 рр. -передатестаційний цикл для лікарів-онкологів при Донецькому національному медичному університеті ім.М.Горького.

В 2018 році ПАЦ по онкохірургії  в ДЗ "Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України".

З 1992 до 03.09.1995 року виконував обов’язки завідуючого хірургічним відділенням по сумісництву.

З 06.1996 р. до 15.01.1999 року виконував обов’язки заступника головного лікаря по медичній частині.

19 серпня 2008 року присвоєно почесне звання "Заслужений лікар України".

З професійними статтями друкувався в медичних журналах та місцевій пресі.

Результати роботи відділення представлені на з’їздах і конференціях онкологів та проктологів України, делегатом яких був з 1987 року.

Професійні навики:

У відділенні впроваджені наукові розробки Національного Інституту Раку та провідних клінік Європи і Азії по комбінованому комплексному та хірургічному лікуванню колоректального раку. Серед них неоадьювантне хіміо-променеве лікування раку прямої кишки. Пріоритет надається сфінктерозберігаючим, первинно-відновним і органозамінюючим операціям.

Застосовується первинно-відновне лікування ускладненого раку товстої кишки, сфінктеролеваторопластика при дистальних локалізаціях раку прямої кишки.

При раку ободової кишки виконується геміколектомія, резекція кишечника з лімфодисекцією Д2, Д3. Основним оперативним  втручанням при раку дистального відділу прямої кишки є низька передня резекція з накладанням степлерного анастомозу з тотальною мезоректуаектомією і лімфодисекцією Д2 і Д3. Виконується також черевно-анальна резекція прямої кишки та проктектомія в особливих випадках. При враженні зовнішнього сфінктера виконується черевно-промежинна екстирпація прямої кишки.

У відділенні також виконуються ургентні оперативні втручання при колоректальному раку,  резекція печінки при метастазах та пластика післяопераційних вентральних кил. Особливе місце займають реконструктивно-відновлювальні операції. 

Дипломи, сертифікати:

 

Лікарський стаж: 43 роки
Лікування раку
Відділення
Пошук