Лікування раку
ВИ ЗНАЛИ, ЩО УРОЛОГ ЛІКУЄ НЕ ТІЛЬКИ ЧОЛОВІКІВ???

️ВИ ЗНАЛИ, ЩО УРОЛОГ ЛІКУЄ НЕ ТІЛЬКИ ЧОЛОВІКІВ???????

✅️Те, що уролог виключно чоловічий лікар — міф. До уролога звертаються і чоловіки, і жінки у тих питаннях, які стосуються сечової системи.

????“Кількість звернень чоловіків до лікаря-уролога в 6 разів більше, ніж жінок. Це пояснюється тим, що урологія займається діагностикою, лікуванням захворювань сечової та статевої системи у чоловіків та тільки – сечовидільної системи у жінок.

Діагностикою та лікуванням захворювань жіночої статевої системи займаються гінекологи. Але лікуванням інфекційно-запальних захворювань у жінок повинен займатися уролог”, - пояснює лікар-онкохірург-уролог вищої кваліфікаційної категорії Марко Бохановський.

????Симптоми урологічних захворювань у жінок можуть бути різними.

В першу чергу:

• ниючі болі в попереку й унизу живота, що іноді переходять у переймоподібні;
• дискомфорт або біль під час статевого акту;
• печіння під час сечовиділення;
• зміна кольору сечі;
• озноб і підвищення температури тіла;
• розлад сечовиділення, енурез.
При наявності хоча б одного симптому треба негайно звертатися до лікаря-уролога.

????ПІДГОТОВКА до огляду урологом відрізняється від гінекологічного. Жінці потрібно прийняти душ, але не промивати статеві органи антибактеріальними засобами, в тому числі і милом. Рекомендується промити статеві органи проточною водою.
Важливо також виключити статеві контакти мінімум за добу до прийому лікаря.

????“На сьогоднішній день Кіровоградський онкологічний центр приймає усіх пацієнтів, навіть для профілактичних оглядів. До онкоуролога жінку може направити сімейний або лікуючий лікар як на профогляд, так і з приводу наявної онкологічної патології.

Для пацієнток старше 50 років огляд лікаря, цистоскопія, УЗД, лабораторні дослідження та решта діагностичних процедур — безкоштовна, за рахунок НСЗУ.

☝️Пам’ятайте, запущена хвороба супроводжується подальшим поширенням на сусідні органи та ускладненнями.

Організм дуже часто подає знаки, варто лише прислухатися та бути уважним! Звертайте увагу на своє здоров’я та не затягуйте з візитом до лікаря!”, - резюмував лікар.

‼️В Кіровоградському онкологічному центрі вам забезпечать якісну діагностику та лікування злоякісних новоутворень сечостатевої системи у жінок при раку нирок, раку сечоводу, раку сечового міхура тощо.

На ранніх стадіях рак може протікати безсимптомно, тому жінкам після 45 років рекомендується проходити профілактичні огляди щорічно та при появі зазначених симптомів. Це теж, за бажанням та направленням, можна зробити в онкологічному центрі.

????Не чекайте “вільного часу” чи зручного дня. Як показує практика, цей час з’являється тоді, коли вже потрібне більш серйозне лікування та втручання спеціалістів.

????Телефонуйте:

Довідкове бюро: (з 8.00 — 16.00) 380676102705.
Реєстратура:
0800 303 716; (0522) 32 22 90;
380676103252; 380676103176.
Ми знаходимось у м. Кропивницький, вулиця Ялтинська, 1.

Бережіть себе та будьте здорові!????

Лікування раку
Відділення
Пошук