Лікування раку
Олег Косьмін: «Приємно отримувати заключення КТ, за результатами якого твій пацієнт здоровий»

В період пандемії і локдаунів з’явився час озирнутись і оцінити результати роботи за останні роки.

В Кіровоградському онкологічному центрі активно проводится  лікування метастатичного колоректального раку.

Разом з  сучасними  схемами поліхіміотерапії в 2014 році впроваджено  хірургічне лікування метастатичного ураження печінки. 

«Загалом за  період з 2014 по 2020 роки на базі проктологічного відділення Кіровоградського онкоцентру я прооперував понад 100 хворих. Оперативне втрування на печінці з приводу злоякісних і доброякісних новоутворень різного рівня складності.  Більшу частину з них займають операції з приводу метастазів колоректального раку», - розповів лікар-онкохірург першої кваліфікаційної категорії Олег Косьмін.

Так, в результаті аналізу стало відомо, що річна безрецидивна виживаність після таких операцій склала понад 64%, а загальна п’ятирічна виживаність - майже 32%.

«Цифри утворюють статистику, але набагато важливіше бачити пацієнтів, які приходять на щорічний огляд після таких операцій, проведених ще в 2014 - 2016 роках, проходять планові обстеження і чекають на результат комп’ютерної томографії.

Приємно бачити в очах неприховану радість при отриманні заключення в якому  написано «даних за рецидив і продовження захворювання не виявлено», - поділився результатами роботи проктолог.

Не будьте байдужими до власного здоров'я, слідкуйте за своєчасним проходженням планових обстежень, що дасть можливість уникнути небажаних наслідків.

Лікування раку
Відділення
Пошук